SOYULABİLEN KREM MASKE – KURU VE HASSAS CİLTLER İÇİN

Geliştirilen özel formülü sayesinde mineral içerikli suyu ilesoyulma özelliği olan krem yapılı yüz maskesidir.  Etkili PEPTIDE ve ANTI OKSİDANLAR sayesinde cilt yenileme ve Anti - Age gözelliği ile yaşlanma sürecini yavaşlatmaya yardımcı olur. 

İçeriğinde bulunan kuvvetli BİTKİ EKSTRACTLARI ve PAPATYAEKSTRACTI sayesinde kuru ve yıpranmış olan cildin kaybettiği nemi geri kazandırırken cildin daha taze ve canlı bir görünüme sahipolmasına yardımcı olur.

Aktif Maddeler

SYRICALM -Tahrişi, cilt kızarıklığını azaltmaya ve kontrol altında tutmaya yardımcı olur. Hücre canlılığı kaybına karşı önlem alınmasını sağlar.       
HERBAL COMPLEX  (BİTKİ EKSTRACTLARI)  -  Çok  değerli  meyve  özleri,  Bitki  Ekstraktları, Urea ve  Allantoinden  oluşan  bir komplekstir.  Cilt nemlendirme ve hücre yenilemede etkili rol oynar. Rezene, Şerbetçiotu,  Melisa Yaprağı,  Ökseotu Yaprağı Özü, Papatya,Civanperçemi ]  
SYRICALM - Tahrişi, cilt kızarıklığını azaltmaya ve kontrol altında tutmaya yardımcı olur. Hücre canlılığı kaybına karşı önlem alınmasını sağlar.  
HERBAL COMPLEX (BİTKİ EKSTRACTLARI) - Çok değerli meyve özleri, Bitki Ekstraktları, Urea ve Allantoinden oluşan birkomplekstir. Cilt nemlendirme v e hücre yenilemede etkili rol oynar. Rezene, Şerbetçiotu, Melisa Yaprağı, Ökseotu Yaprağı Özü, Papatya,Civanperçemi ]    
E VITAMIN - Hücre zarına dahil olan güçlü bir antioksidandır. Serbest radikallere karşı koruma sağlar.   
D_PANTHENOL - Derin nüfuz eden nemlendiricidir, Epitelizasyonu uyarır, yara iyileştirici ve anti- inflammatory etki sağlar.  

Yararları

* Mevsim geçişlerinde; cildimiz kuruyup, nemsiz kalıp ve kan damarlarımız daha görünebilir hale gelebilir.
* Eksiksiz bir cilt temizlenmesi şugünlerde en önemli gerekliliktir ve bu konuda derinlemesine temizleyici bir maskeden daha iyi bir seçim olamaz.
* Yüz maskeleri, cildinize parlak bir görüntü verirken, daha genç ve sağlıklı görünmenizi de sağlar.
* Yüz maskesi erken yaşlanmayı önleyerek derimizin daha genç görünmesini sağlayan basit ve etkili dermo kozmetik bir işlemdir.
* YYüz maskesi aynı zamanda kan dolaşımını hızlandırır, gözenekleri açar ve toksinleri atmaya yardımcı olur.
* Etkileri genellikle losyon veya temizleyicilerden daha kısa süre içinde daha çok göze çarpıcıdır.

Özellikleri

* Kurutucu ve tahriş edici değildir.
* Alkolsüzdür.
* Paraben içermez.
* SLES içermez.
* Renklendirici içermez.
* Petrokimyasal içermez
* Raf ömrü 36 aydır.        
* Boyut :500 ml.

Kullanımı

* Haftada bir yada iki kez hassas bölgeler ( göz ve dudak çevresi) hariç tüm yüzünüze uygulayın.
* Yaklaşık 5-6 dakika sonra CHAUDIERE Maske Soyma suyunu maske üzerine sıkıp 10 saniye bekledikten sonra ciltten soymaişlemini gerçekleştirin.

Uyarılar ve Önemlemler

* Haricen kullanım içindir.
* Çocukların ulaşamayacağı bir yerde muhafaza ediniz.
* Güneşe maruz bırakmayınız.
* Gözlerinize temas ettirmeyiniz. Teması halinde bol su ile yıkayınız.
* Yanlış ürün kullanımlarından firmamız sorumlu değildir.